Om oss

Klikkmonster er et filmproduksjonshus av den nye skolen. Vi jobber ut fra et premiss om at godt innhold er det viktigste for å skille seg ut i dagens saturerte mediebilde og legger vår ære i å produsere film-, tv- og reklameinnhold med glimt i øyet, nye perspektiver og et høyt faglig nivå. Vi er best på ekte historier og virkelige mennesker, men kimser ikke av litt god gammeldags fiksjon heller.

Klikkmonster har siden oppstarten i 2012 produsert innhold med en spennvidde fra egenutviklede humorserier med millioner av visninger i norske nett-TV-kanaler til prisvinnende reklamefilm. I 2015 mottok Klikkmonster tredjeplassen i verden for reklameinnhold (Global Sabre awards) med kampanjefilmen for Plan Norges kampanje Theas bryllup/#stopthewedding.

Kontakt oss:

Endre Thesen Harnes
Produsent // Daglig leder
+47 97 71 31 09
endre@klikkmonster.no

Fred Heggland
Produsent // Regissør
+47 99 88 80 09
fred@klikkmonster.no

Morten Haslerud
Klipper // Regissør
+47 90 26 86 40
morten@klikkmonster.no

Emil Aleksander Larsen
Fotograf // Klipper // Regissør
+47 94 40 91 76
emil@klikkmonster.no

Magnus Borka Kloster-Jensen
Fotograf // Regissør // Klipper
+47 46 69 25 48
magnus@klikkmonster.no

Alvin Santos Tjernshaugen
Fotograf // Klipper // Regissør
+47 94 19 99 76
alvin@klikkmonster.no

 

Besøk oss: Rosenkrantz gate 4, 0159 Oslo.

 

 

Frilansere